Apartmán Mařanová Ferdinadov

Ferdinandov 285
Hejnice 46362

maranova.o@seznam.cz
Mob.: +420 702 078 327

50.86954306 15.17233806 Zobrazit na mapě Služby v okolí

Ceny

Letní cena od: 200 Kč
Zimní cena od: 200 Kč

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 6
Přistýlky: 1
Počet apartmá: 1
Apartmán Mařanová nabízí ubytování v Jizerských horách, v městě Hejnice – Ferdinadov. Město Hejnice leží na severní straně Jizerských hor a sousedí s turistickou oblastí Frýdlantsko. Levné ubytování v apartmánu Mařanová je ideální pro rodiny s dětmi, pro turistiky nebo cyklisty.

Apartmán Mařanová – ubytování:

Apartmán nabízí ubytování s celkovou kapacitou 6  lůžek a 1 přistýlku. Apartmán je v samostatném objektu, který stojí na zahradě rodinného domu. V přízemí domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou. V obývacím pokoji je k dispozici jedna přistýlka. V přízemí se taky nachází a sprcha a toaleta. V prvním patře je ložnice se 6 lůžky.

Bezpečné parkování je možné na zahradě pod uzamčením. Připojení k WIFI zdarma. Vytápění krbovými kamny. Dřevo pro vytápění je zahrnuto v ceně ubytování. V okolí apartmánu je několik restaurací. 

K dispozici je zahradní gril a ohniště. Provozovatel zajistí na objednávku naložené maso ke grilování nebo domácí uzeninu ze soukromého řeznictví a uzenářství. Obchod s potravinami sousedí přímo s apartmánem.

Apartmán Mařanová – ceník:

Letní sezóna:
220 Kč / osoba/noc
přistýlka 180 Kč /osoba/noc


Zimní sezóna
240 Kč /osoba/noc
přistýlka 180 Kč /osoba/noc

Domácí mazlíček 30 Kč / noc

Apartmán Mařanová – okolí:

Jizerské hory v okolí - vodopády Štolpich, vrchy Ořešník, Frýdlantské cimbuří, Krásná Máří, chata Smědava, Jizerská lyžařská magistrála a magistrála pro cyklisty.
Hejnice – chrám Navštívení Panny Marie

Frýdlant v Čechách – rozhledna, zámek Frýdlant
Lázně Libverda – lázně, restaurace Obří sud
Nové Město pod Smrkem – bazén, singel track
ski areál Swieradów Zdroj (Polsko)

Chata Smědava (11 km) leží na jizerské magistrále pro lyžaře a cyklisty. Doprava k této chatě je možná linkovými autobusy (zastávka Raspenava), které dopravují kola a lyže.

Dovolená s dětmi

Apartmán Mařanová je vhodný pro rodiny s dětmi.


toplist